RUS

Uz galvenoLapas karteRakstiet mums

PAR MUMS KONTAKTIPAR MUMS
Kompānijas vēsture
Mūsu partneri
Darbības veidi
KONTAKTI
Firma „VENTORS” ir dibināta 1994. gadā un visu šo gadu garumā pastāvīgi attīstās un nostiprina savas pozīcijas ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sfērā.

No 1996. gada firmai izsniegta licence par tiesībām nodarboties ar ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšanu; ēku apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu būvmontāžas darbu veikšanu un vadīšanu.

Izveidota materiāli-tehniskā bāze, kas spēj nodrošināt ēku ventilācijas un gaisa kondicionēšanas jomā pilnvērtīgu ražošanas procesu, sākot ar ideju izstrādi komfortablu klimatisko apstākļu izveidošanā, līdz tās realizācijāi un tālāko uzturēšanu servisa apkalpošanā.

Esošās noliktavas telpu platības ļauj nodrošināt pietiekošas ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtu rezerves.

No 1998. gada līdz 2017. gadam firma „VENTORS” bija oficiālais HITACHI gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatītājs Latvijā, bet no 1999. gada un vēl joprojām esam LENNOX firmas ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtu oficiālais izplatītājs Latvijā.

Savā darbā mēs izmantojam tikai sertificētus materiālus un iekārtas.

Par svarīgu savas darbības nostiprināšanas un attīstības priekšnosacījumu izvirzām maksimāli lietderīgu iespēju izmantošanu savu sadarbības partneru pastāvīgi rīkotajos semināros un apmācībās, kas atklāj jaunu tehnisku risinājumu pielietojumu un veicina mūsu speciālistu zināšanu, kvalifikācijas un darba pieredzes izaugsmi.

Esam uzkrājuši lielu pieredzi veicot ventilācijas un gaisa kondicionēšanas projektēšanas un montāžas darbus. Veikti darbi vairāk kā simts piecdesmit objektos.

Galvenais mūsu darbības kritērijs ir kvalitāte un izpildāmo darbu atbilstība Pasūtītāja izvirzītajām prasībām. Katra objekta nodošana tiek nodrošināta ar palaišanas – regulēšanas darbiem, izmantojot augstas kvalitātes mērierīces. Pedējā laikā veiksmīgi veicam esošo ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu pilnu diagnostiku un sniedzam darbības efektivitātes uzlabojumu rekomendācijas.


SIA "VENTORS" Stopiņu 20, Rīga, LV-1035
tel: (371) 6 7134122, faks: (+371) 6 7134219, e-mail:ventors@ventors.lv